The Marmara Taksim’den Üniversiteli Gençlere Sportif Hediye

Bu haberi paylaş

Tweet It! Facebook
The Marmara Taksim’den Üniversiteli Gençlere Sportif Hediye

The Marmara Taksim, 25 yaşın altındaki üniversiteli gençler için bir sürpriz hazırladı! Sporsever gençler The Marmara Taksim’in yenilenen GYM’inde gündüz üyeliğinde yüzde 40, tüm gün üyeliklerdeyse yüzde 30 indirimle hayat temposunu yükseltecek!

İstanbul’un en hareketli meydanı Taksim’in panoramik manzarası eşliğinde, en son teknoloji ürünü aletlerle spor yapmak gençler için şimdi daha keyifli. Deneyimli eğitmenlerin kendileri için özel hazırladığı programla sağlıklı ve fit kalabilecek üniversiteli gençler, yoğun derslerine The Marmara Taksim’in özel indirimiyle keyifli bir mola verecek. Bilgisayar destekli yağ ölçüm hizmetinin ücretsiz olduğu özel paketlerde The Marmara Taksim GYM’in boğaz manzaralı stüdyosunda pilates, yoga, zumba, core training, crunch ve stretching gibi grup derslerinden de ek ücret ödenmeden yararlanılabilecek. Spordan sonra rahatlamak isteyen üniversiteliler soyunma odalarındaki buhar odaları sayesinde hem dinlenecek hem yoğun tempolarına sakinleştirici bir ara verecek.

Yalnızca 25 yaş ve altındaki üniversiteli gençlerin faydalanabileceği programlar ve üyelik şartları için 0212 334 83 00 numaralı telefondan ya da http://taksim.themarmarahotels.com/ adresinden bilgi alınabiliyor.


Kaynak : The Marmara Otelleri

Diğer Haberler

Sporculardan İnciler sporculardan inciler

Maçtan sonra neden sevinmedin diyenlere; Ben o klübe 17 senemi verdim, kimse zil takıp oynamamı beklemesin.

Tolga Zengin