İki Farklı Oyuncu Tipi İçin Adidas X ve Ace

Bu yazıyı paylaş

Tweet It! Facebook
Kobitek Takip Servisi
İki Farklı Oyuncu Tipi İçin Adidas X ve Ace

Ayakkabılar, Adidas

Pep Guardiola'ya göre oyuncular kaos ve kontrol olmak üzere ikiye ayrılıyor. "Takımın neye ihtiyacı olduğunu ve takım için en iyi çözümün ne olduğunu daha fazla düşünen oyuncular var. Bu tip futbolcu, takımın neye ihtiyacı olduğu konusunda vizyonu olan akıllı oyuncudur. Kontrol eder."

"Ve bir de kaosa neden olanlar vardır. İçgüdüleri ve yetenekleriyle oynayanlar. Bunlar biraz alışılmışın dışındadır. Kesinlikle her şeyi yaratabilirler ve siz bunu kontrol edemezsiniz. Oyunlarını sınırlandıramazsınız."

İlk defa, bu iki farklı oyuncu tiplerinin kendilerine ait kramponları olacak. Eski adidas krampon serileri F50, Predator, 11pro ve Nitrocharge artık devam etmeyecek. Sadece kaos ve kontrol; X ve ACE krampon modelleri olacak.

Yeni adidas ACE15

Bazı oyuncular kontrol etmek için doğar. İpleri elinde tutanlar ve tempoyu ayarlayanlar vardır. Her iyi takımın, işlerin yolunda gitmesini sağlayan, teknik direktörlerin planlarını eyleme dönüştüren oyunculara ihtiyacı vardır. Bu oyuncular kaotik oyuna düzen getirir. Mesut Özil, James Rodríguez, Oscar, Manuel Neuer ve Ivan Rakitić gibi oyuncular, dünyanın en iyi takımlarından bazılarının olmazsa olmazlarıdır. adidas, bu oyuncular için ACE15'i tasarladı.

ACE15, kontrolü sağlamak amacıyla geliştirildi. Devrim yaratan CONTROL WEB, özel tasarlanmış 3D malzemesi sayesinde mükemmel top kontrolü sağlıyor. 3 tabakalı bileşen tutunmayı sağlayan EVA ile birleşiyor ve benzersiz bir temas sağlıyor. Çığır açan yeni karampon çivi yapısı sayesinde ayak hareketleri esnasında topla daha fazla sayıda krampon çivisi temas ediyor, bu da tam kontrol sağlıyor. Benzersiz NSG (Non-stop grip) deri her koşulda mükemmel top kontrolü için 3D dotlar kullanıyor. Oyun boyunca ipleri elinde tutan oyuncuların şimdi bir de hükmetmek için özel kramponları var.

Yeni adidas X15

Bazı oyuncular asla kontrol edilemez. Onlar, oyunu ateşleyen kıvılcımdır. Kurallara ve yapıya karşı çıkarlar. Kalabalığı heyecanlandıran anları yaratan yetenek onların özelliğidir. Onları kontrol edebilen defans ve taktik yoktur. Bu oyuncular kaos uzmanıdır. Thomas Müller, Gareth Bale, Luis Suárez, Karim Benzema ve Álvaro Morata gibi oyuncular aniden hareketlenirler. adidas onlar için X15'i yarattı.

X15, oyunun en tehlikeli oyuncuları için benzersiz bir silah. TECHFIT COLLAR birinci sınıf destek için bileğin etrafında baskı uyguluyor. Hafif X-CLAW taban tam çekiş sağlıyor. Yenilikçi X-CAGE dünyanın en dinamik ve çevik oyuncuları için oluşturulurken, bölümlere ayrılmış, hafif tasarımı sayesinde en çevik hareketlerde bile benzersiz destek sağlıyor. X-SKIN ise her türlü koşulda konfor, koruma ve performans sağlayan karmaşık üç tabakalı bir sistemden oluşuyor. Oyunu değiştiren oyuncular için oyunu değiştiren bir krampon serisi.

Sporculardan İnciler sporculardan inciler

Futbol 90 dakika süren ve sonunda Almanların kazandığı bir oyundur

Gary Lineker