Darüşşafaka 37’nci İstanbul Maratonu’nda “Eğitim için Bağış”a Çağırıyor

Bu haberi paylaş

Tweet It! Facebook
Darüşşafaka 37’nci İstanbul Maratonu’nda “Eğitim için Bağış”a Çağırıyor

Bu yıl 37’ncisi düzenlenecek İstanbul Maratonu'nda Darüşşafaka Cemiyeti, eğitimde fırsat eşitliği için yürüyecek gönüllüler arıyor.

15 Kasım Pazar günü 37’ncisi gerçekleştirilecek İstanbul Maratonu’nun halk yürüyüşünde Darüşşafaka Cemiyeti eğitim için bağışın önemine dikkat çekmek isteyen gönüllüleri bekliyor.

İstanbul Maratonu'nda koşacak ya da yürüyecek gönüllülerin çevrelerini harekete geçirerek bağış toplamalarını hedefleyen Darüşşafaka Cemiyeti, kamuoyuna şöyle sesleniyor: 'Darüşşafaka'ya bu yıl başlayan bir sınıftaki 24 öğrencinin eğitim dahil tüm giderlerini karşılamak için koşmaya ya da yürümeye var mısınız? 37’nci İstanbul Maratonu'nda ister koşun ister yürüyün, bunu arkadaşlarınıza duyurun, arkadaşlarınız da sizin adınıza annesi ya da babası hayatta olmayan çocuklarımızın geleceğini aydınlatmak için Darüşşafaka'ya bağış yapsın.'

Darüşşafaka'ya 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında başlayan 130 öğrenciden 24'ünün bir yıllık gideri olan 720.000 TL'nin toplanması konusunda destek olmak isteyen gönüllülerin aşağıdaki formu doldurmaları halinde başvuruları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne toplu olarak Darüşşafaka Cemiyeti tarafından yapılacak.

https://docs.google.com/forms/d/1wjk1uIxF2OEVWJUKygbXkM6zyv7z2wTxTseRTuwGssw/viewform 


Kaynak : Darüşşafaka

Diğer Haberler

Sporculardan İnciler sporculardan inciler

Barcelona, topu sizden alıp bir daha geri vermeyen kötü çocuklar gibi.

Manuel Jimenez