Artık Puma da Infiniti Red Bull Racing Takımında Yarışacak

Bu haberi paylaş

Tweet It! Facebook
Artık Puma da Infiniti Red Bull Racing Takımında Yarışacak

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası Puma, Infiniti Red Bull Racing Takımı ile uzun dönemli bir işbirliğine imza attı. 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle geçerli olacak anlaşma ile Puma, Infiniti Red Bull Racing Takımı’nın Resmi Lisans Ortağı ve Resmi Giyim Tedarikçisi oldu.

Son derece önemli iki global markanın imzaladığı bu anlaşmayla Puma, sürücülere ve tüm takım üyelerine ürün sağlayacak. Aynı zamanda lisanslı tekstil, ayakkabı ve aksesuar koleksiyonları üreterek, dünya çapında tüketicinin beğenisine sunacak.

Puma İcra Kurulu Başkanı Björn Gulden, Puma’nın Infiniti Red Bull Racing ile olan işbirliğiyle ilgili olarak “Puma ve Red Bull arasındaki marka sinerjisi çok kuvvetli. Infiniti Red Bull Racing ile gerçekleşen bu yeni işbirliği, Puma için büyük önem taşıyor. Bu sayede çok daha büyük fırsatları keşfetme fırsatı bulacağız. Her iki tarafta bunun için çok istekli. Infiniti Red Bull Racing dünyaca bilinen, harika bir takım. Bu işbirliği bizi dünyanın En Hızlı Spor Markası olma hayalimize bir adım daha yaklaştırdı.” dedi.

Infiniti Red Bull Racing Takım Patronu Christian Horner ise, yapılan işbirliğiyle ilgili mutlu olduklarını dile getirdi: “Infiniti Red Bull Racing Takımı için Puma harika bir ortak. Tekrar beraber çalışma fırsatı bulduğumuz için çok heyecanlıyız. 2007-2010 yılları arasındaki Red Bull Racing ve Puma ortaklığı boyunca son derece başarılı işlere imza atmıştık. İlk sürücü ve üretici şampiyonluklarımızı 2010 yılında kazanmıştık. 2016 yılında satışa çıkacak olan lisanslı ürün koleksiyonu da mükemmel görünüyor. Bizi destekleyenler eminim ki bu ortaklığı çok beğenecek ve destekleyecektir.”

1999’dan bu yana önde gelen Formula 1 takımlarıyla çalışan Puma, resmi partner olarak takımlara ateşe dayanıklı ve yenilikçi performans gibi giyim ürünleri sağlıyor. Puma’nın Formula 1 Partnerleri portfolyosuna eklenen Infiniti Red Bull Racing, global spor markasının motor sporları koleksiyonunu zenginleştirerek bilinirliğini çok daha üst seviyeye çıkarıyor.

Diğer Haberler

İDOL FUTBOLCULAR

Hagi mi, Alex mi?

Hagi mi, Alex mi?

Sporculardan İnciler sporculardan inciler

Kobe şut atmak için zıpladığında, tek yapabildiğimiz şutun girmemesi için dua etmek

Dwyan Wade