Columbia Titanium

Bu yazıyı paylaş

Tweet It! Facebook
Kobitek Takip Servisi
Columbia Titanium

Giysiler, Columbia

Columbia’nın yeni sezonda Outdoor severlerle buluşturduğu Titanium koleksiyonu sahip olduğu performans, malzeme ve teknolojileri ile sezonun en özel serisi ve Premium olarak göze çapıyor. Sochi Olimpiyatları’nda Amerika, Rusya ve Kanada takımların yarış dışı kıyafetlerinin sponsorluğunu üstlenen Columbia, Olimpiyat ruhu ve zorlu koşullardan esinlendiği üstün Titanium koleksiyonunu outdoor ve şehir yaşamına adapte ediyor.

Kalitenin doruk noktasındaki kumaşların, en hafif doku ve yalıtım teknolojileri ile bir araya getirilmesiyle yaratılan Titanium serisi kışın en zorlu koşullarına meydan okuyor. Titanium serisi, Columbia’nın Omni-Heat termal yansıtıcı, Turbodown ve soğuğa karşı dirençli panel teknolojilerini birleştirerek en üst düzeyde performans için yarattığı devrimsel serisi olarak adının hakkını veriyor.

Columbia ürünleri, Amerika’nın en çetin doğa koşullarının yaşandığı coğrafyalarından biri olan Kuzeybatı Pasifik bölgesinde yer alan Portland,Oregon’da, başta şirketin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Gert Boyle ile oğlu CEO Tim Boyle olmak üzere tüm çalışanlar tarafından, bölgenin iklim şartlarından ilham alarak tasarlanıp geliştiriliyor ve bizzat günlük hayatın zorlu doğa koşullarında test ediliyor.

6220 kere okundu

İDOL FUTBOLCULAR

Hagi mi, Alex mi?

Hagi mi, Alex mi?

Sporculardan İnciler sporculardan inciler

Bir gün bir NBA oyuncusu olacağımı söylediğimde herkes bana gülüyordu. Şimdi ben onlara gülüyorum.

Allen Iverson